?>
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Soğuk Hava Odaları muhafaza edilmek istenen tüm gıda maddelerinin ve kimyasal, medikal ürünlerin normal şartlarda olan ömürlerinden daha uzun sürelerde saklanmasını sağlayan demonte paneller ile oluşturulan prefabrik inşaatlardır. Minimum ısı ve nem değeri kaybı için Soğuk Hava Odaları, Yüksek dansite poliüretan ile yalıtılarak ürünlerin daha uzun sürelerde muhafaza edilmesine olanak sağlanmıştır. Müşterinin her türlü ihtiyacına karşı istenilen boyutlarda ve kapasitelerde bu tür odalar üretile bilmektedir. Soğuk Hava Odalarında yer alan paneller, tabanlar ve soğutma üniteleri gibi diğer parçalarda son teknolojik demontable olarak üretilerek profesyonelce monte işlemi gerçekleştirilmektedir. Panellerde kilitli sistem mevcuttur. Birleştirme aparatları kullanılmaması mantar, küf ve bakteri gibi unsurların üremesini engeller ve hijyenik bir ortam sağlar.

Soğuk Hava Odalarının kullanım alanları aşağıda maddeler halinde verilmiştir.

– Et ve et ürünleri için soğuk hava odaları.
– Sebzeler içi soğuk hava odaları.
– Süt ve süt ürünleri için soğuk hava odaları.
– Deniz ve balık ürünleri için soğuk hava odaları.
– Unlu mamuller, pastane ve çikolata için soğuk hava odaları.
– Dondurulmuş gıda ve dondurma için soğuk hava odaları.
– Şoklama odaları.
– İlaç ve tıbbi malzemeler için soğuk hava odaları.
– Laboratuvar ve ilaç için soğuk hava odaları.

Soğuk Hava Odaları izolasyonu en iyi sağlayan poliüretan sandviç paneller ile oluşmaktadır. Uluslararası standartlar doğrultusunda soğuk hava odaları tıpkı gıda sektörünün her alanında olduğu gibi hastane, laboratuvar ve süper marketler için farklı kullanım alanları ve koşullarına uygun boyutlarda istenilen ölçülerde üretile bilmektedir. Ayrıca bu tür soğuk hava odalarında kullanılan yüksek ısı yalıtımı ile birlikte önemli derecede enerji tasarrufu elde edilir.

Panel tipli soğuk hava odaları, kolay temizlene bilmesi ile kolay bir hijyenik ortam sağlar. Poliüretan ile dolgulu prefabrik sandviç panelleri; dayanıklı yapısı, kolay monte edilebilmesi ve sağladığı yüksek ısı izolasyonu ile çok iyi sonuçlar verir.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
kocaeli vrf, izmit vrf, izmit klima, kocaeli klima, iklimsa kocaeli, iklimsa izmit, mitsubishi heavy, mitsubishi klima, kocaeli klima servisi, izmit klima servisi, izmit vrf servisi, kocaeli vrf servisi, vrf fiyat hesaplama, vrf avantajları, hangi klimayı seçmeliyim, kocaelideki vrf sistemleri, kocaelide iklimsa nerede, izmit iklimsa bayisi kim, iklimsa izmit, sigma klima, samsung vrf, sigma klima kocaeli, izmit sigma klima, klima bakım onarım, kocaeli klima bakım, kocaeli klima onarım, kocaeli klima gazı, kocaeli sharp klima, sharp klima kocaeli, melih çetinkaya, fatih turgut, bfm klima, bfm soğutma, soğuk odalar, soğuk hava deposu, soğuk hava kocaeli, soğuk oda panelleri, soğuk oda kapıları, buzhane, buzhane dolapları, buzhane motorları, buzhane sistemleri