?>
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Klima Bakımıyla Sağlığınızı Güvence Altına Alın

Yaşam alanlarınızı daha kullanışlı hale getiren, yaz – kış dilediğiniz sıcaklık ayarı ile sizlere hizmet veren klimalar iklimlendirilmek istenilen mekânda ve dış ortamda mevsimlere paralel olarak farklı hava şartlarına maruz kalmaktadır. Bu nedenle Klima bakım yılda iki kez mutlaka yaptırılmalıdır.

Temizlenmeyen cihazlarınızın ısı transfer yüzeylerinde toz parçacıklarının oluşmasına ve kirlenmelere neden olduğundan verimlilikleri azalacağından performans düşüklüğüne neden olacaktır. Bakımı yapılmayanlarda bu durumun görülmesi muhtemeldir; zararlı bakteriler yaşam alanına yayılarak özellikle solunum rahatsızlanmalarına sebep olabilir. Bu ve benzeri sebeplerle karşı karşıya kalınmaması için mutlaka yılda en az iki kez klimaların bakımı yetkili servislerce yapılmalıdır.

Neden Gerekli?

– Sağlığınız için
– Konforunuzu sağlamanız ve korumanız için
– Birçok hastalıktan korunmanız için
– Kötü koku, polen ve bakterilerden arınmış temiz bir hava solumanız için
– Cihazınızın ömrünü uzatmak içinHiç ummadığınız ve ihtiyacınız olduğu bir anda devre dışı kalmaması için
– Enerji tasarrufu sağlamak için klima bakımı yaptırınız

Periyodik Olarak Neler Yaparız?

– Evaparatör ve kondaserin özel ısı eşanjör deterjanı ve basınçlı hava veya su ile temizliği
– R-22 gazının yüksek ve alçak basınç değerinin kontrolü
– Elektrik tesisatı, V otamat, Voltaj – akım değerlerinin kontrolü
– Tüm soket bağlantılarının kontrolü
– Drenaj tavası ve hattının temizliği
– Tüm fan pervanelerinin temizliği
– Duyu ile ses kontrolü
– Estetik görüntü kontrolü
– Eksik gaz şarjı

Klima Bakım Yaptırmak İsteyen Tüketicilerin Dikkatine

Yaz sezonunun gelmesi ile herhangi bir belgeye sahip olmayan kuruluş görünümlü firmaların cihazınızı düşük ücretlerle tamir etmesine aldanmayın. Her gün internet adresini ve telefonunu değiştiren, sağlam cihazlarınıza daha büyük zarar veren ve genellikle korsan olan bu servisler konusunda sizi uyarmayı görev biliyoruz.

Tüketicilerin Dikkatine

BFM Soğutma olarak bütçenize daha fazla yararı olması açısından evinizi ve eşyanızı teslim ettiğiniz bu isimlere dikkat etmenizi öneriyoruz. Yetkili servisimiz garanti kapsamı dahilinde bütün arızalarınızı sorunsuzca gideriyor; kalite ve güvenliğin garantisini veriyor. Önerilerimizi dinlerseniz eğer;

– Cihazınızın garantisinin sona ermesi
– Maliyeti yüksek arızaların oluşması
– Cihazınızın kullanım ömrünün azalması
– Maddi ve manevi hasarların meydana gelmesi risklerini ortadan kaldırmış olursunuz.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
kocaeli vrf, izmit vrf, izmit klima, kocaeli klima, iklimsa kocaeli, iklimsa izmit, mitsubishi heavy, mitsubishi klima, kocaeli klima servisi, izmit klima servisi, izmit vrf servisi, kocaeli vrf servisi, vrf fiyat hesaplama, vrf avantajları, hangi klimayı seçmeliyim, kocaelideki vrf sistemleri, kocaelide iklimsa nerede, izmit iklimsa bayisi kim, iklimsa izmit, sigma klima, samsung vrf, sigma klima kocaeli, izmit sigma klima, klima bakım onarım, kocaeli klima bakım, kocaeli klima onarım, kocaeli klima gazı, kocaeli sharp klima, sharp klima kocaeli, melih çetinkaya, fatih turgut, bfm klima, bfm soğutma, soğuk odalar, soğuk hava deposu, soğuk hava kocaeli, soğuk oda panelleri, soğuk oda kapıları, buzhane, buzhane dolapları, buzhane motorları, buzhane sistemleri